AnadoluTayfası.Net ( ATN )
Ah dünya, sen neden böylesin.. Arada bir gülen görmesem, ölesim geliyor, ölesim..
Geri git   AnadoluTayfası.Net ( ATN ) > Yaşama Dair > Bayanlara Özel > Nişan ve Evlilik Evreleri

Nişan Töreni Konuşması

Nişan ve Evlilik Evreleri
Nişan Töreni Konuşması, Nişan Töreni Konuşması Nişan Töreni Konuşması nişan konuşması - nişan konuşma metni - nişan töreni konuşması - nişan konuşmaları - nişan töreni konuşma örneği - nişan töreni, nişan töreni konuşmaları - nişan töreninde konuşma - nişanda yapılan konuşma Efendim, bu akşam güzel bir olay için bir araya geldik. B ile C (veya M ile G) birbirlerine karşı hissettikleri sevgi ve saygıyı, evlilik çatısı altında devam ettirmeye karar vermişler. Ve aklı başında gençler olarak bu konuda ve Nişan Töreni Konuşması nişan konuşması, nişan konuşması örnekleri, nişan konuşması örneği, nişan merasimi konuşmaları, nişan töreninde yapılacak konuşma, nişan yüzük merasim konuşması, nişan yüzük merasimi konuşması, nişan yüzüğü töreni konuşması, nişan+töreni+nişan+töreni+konuşmaları, nişantörenikonuşması, söz yüzüğü töreni konuşma örneği, örnek nişan konuşmaları, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
08-07-2010 19:35 Yazan: Bilgili
Nişan Töreni Konuşması

Nişan Töreni Konuşması

Sponsorlu Bağlantılar

Nişan Töreni Konuşması nişan konuşması - nişan konuşma metni - nişan töreni konuşması - nişan konuşmaları - nişan töreni konuşma örneği - nişan töreni, nişan töreni konuşmaları - nişan töreninde konuşma - nişanda yapılan konuşma
Efendim, bu akşam güzel bir olay için bir araya geldik. B ile C (veya M ile G) birbirlerine karşı hissettikleri sevgi ve saygıyı, evlilik çatısı altında devam ettirmeye karar vermişler. Ve aklı başında gençler olarak bu konuda ailelerinin de onayını almışlar. Ben de izninizle (sözün tam burasında kız babasına bakıyorum ve hafif baş hareketiyle verilen onayı görüyorum) yüzüklerini takıp, evlilik sürecindeki bu adımın tamamlanmasına katkıda bulunacağım.

Ellerinde fotoğraf makinesi ve kameralarla bizi görüntüleyen insanların, heyecanımızı daha da artırmasına izin vermeden hemen yüzükleri takıp elime makası alıyorum ve:


Dilerim, mutluluğunuz sürekli ve kalıcı olur...

Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Nişan Töreni Konuşma Metni TUtHiii Nişan ve Evlilik Evreleri 0 05-11-2010 19:43
Yeni Üyelerin Yemin Töreni Vodafone Komikler.. 0 12-05-2009 18:35
Şeb-i Arus Töreni - Gelibolu mevlevihanesi Vodafone Edebiyat, Felsefe, Şiir 0 12-04-2009 17:10
Atatürk ün Cenaze Töreni (video) Turkcell Ulu Önder Atatürk 0 12-04-2009 12:05
Portekiz de bir cenaze töreni ve mezar !!! tykhan Komik Resimler ve Karikatürler 6 07-03-2008 10:27Powered By vBulletin® Copyright ©2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

ShevKose