AnadoluTayfası.Net ( ATN )
Ah dünya, sen neden böylesin.. Arada bir gülen görmesem, ölesim geliyor, ölesim..
Geri git   AnadoluTayfası.Net ( ATN ) > Kültür Sanat > Kitap Tanıtımı

Paradokya - Cem Gülbent

Kitap Tanıtımı
Paradokya - Cem Gülbent, Paradokya - Cem Gülbent Paradokya - Cem Gülbent Paradokya Kitap Özet - Cem Gülbent Kitapları - Paradokya Kitap Tanıtım - Paradokya Kitap Fiyatı Paradokya - Adalet Yıldızı ve Kayıp Budala - Cem Gülbent - Timaş Yayınları - kitap - ATN Yayınevi : Timaş Yayınları Paradokya Kitap Özeti Gecenin sessizliğini bozan derin nefes alıp vermelerini, hızla çarpan kalp atışların takip etti. Bu kadar korktuğunu hatırlamıyor, belki de bundan daha heyecanlısını yaşayacağını sanmıyordun. Yanılıyorsun... Sıradan hayatın, değer ve Paradokya - Cem Gülbent cem gülbent paradokya özeti, paradokya, paradokya cem gülbent özeti, paradokya kitabı özet, paradokya kitabı özeti, paradokya kitabının özeti, paradokya kitap özeti, paradokya romani özeti, paradokya ve adalet yıldızı özet, paradokya ve adalet yıldızı özeti, paradokya özet, paradokya özeti, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
10-23-2011 13:22 Yazan: Leyll-A
Paradokya - Cem Gülbent

Paradokya - Cem Gülbent

Sponsorlu Bağlantılar

Paradokya - Cem Gülbent Paradokya Kitap Özet - Cem Gülbent Kitapları - Paradokya Kitap Tanıtım - Paradokya Kitap Fiyatı

Paradokya - Adalet Yıldızı ve Kayıp Budala - Cem Gülbent - Timaş Yayınları - kitap - ATN

Yayınevi: Timaş Yayınları

Paradokya - Cem Gülbent

Paradokya Kitap Özeti

Gecenin sessizliğini bozan derin nefes alıp vermelerini, hızla çarpan kalp atışların takip etti. Bu kadar korktuğunu hatırlamıyor, belki de bundan daha heyecanlısını yaşayacağını sanmıyordun.

Yanılıyorsun...

Sıradan hayatın, değer verdiklerin, arzuladıkların... Her şey çok uzak, bir o kadar da yakın... Karşında çözmen gereken şifreler, tamamlaman gereken görevler var. Uyanman için Gecenin Gizemli Oyunu'nu tamamlamak ve geçmişe tersten bakmak zorundasın.

Bu gece, geçmişin izlerinin peşine düşmeye, bilinçaltınla yüzleşmeye, paradokslarla çevrili rüyalar âlemine dalmaya hazır mısın?

Şimdi Gözlerini Kapat. Oyun Başlıyo...

(Tanıtım Bülteninden)


Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Gecenin Gizemli Oyunu 2: Paradokya - Cem Gülbent Bilgili Kitap Tanıtımı 0 11-10-2012 14:20Powered By vBulletin® Copyright ©2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

ShevKose