AnadoluTayfası.Net ( ATN )
Ah dünya, sen neden böylesin.. Arada bir gülen görmesem, ölesim geliyor, ölesim..
Geri git   AnadoluTayfası.Net ( ATN ) > Kültür Sanat > Kitap Tanıtımı

Atatürk ü Nasıl Anlamalıyız? - Mehmet Saray

Kitap Tanıtımı
Atatürk ü Nasıl Anlamalıyız? - Mehmet Saray, ve Atatürk ü Nasıl Anlamalıyız? - Mehmet Saray u, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
05-04-2011 13:22 Yazan: Leyll-A
Atatürk'ü Nasıl Anlamalıyız? - Mehmet Saray

Atatürk'ü Nasıl Anlamalıyız? - Mehmet Saray

Sponsorlu Bağlantılar

Atatürk'ü Nasıl Anlamalıyız? - Mehmet Saray Atatürk'ü Nasıl Anlamalıyız? Kitap Özet - Mehmet Saray Kitapları - Atatürk'ü Nasıl Anlamalıyız? Kitap Tanıtım - Atatürk'ü Nasıl Anlamalıyız? Kitap Fiyatı

Atatürk'ü Nasıl Anlamalıyız? - Mehmet Saray - Yalın Yayıncılık - kitap - ATN

Yayınevi: Yalın Yayıncılık

Atatürk ü Nasıl Anlamalıyız? - Mehmet Saray

Atatürk'ü Nasıl Anlamalıyız? Kitap Özeti

Atatürk, yalnız Türk tarihinin değil, insanlık tarihinin yetiştirdiği en büyük kumandanlardan ve devlet adamlarından biridir. 20. yüzyı-lın başlarında çok yönlü bir düşman saldırısına maruz kalan Türk Milletini bu saldırılardan yiğit arkadaşları ile birlikte kurtaran Atatürkün kurduğu bu demokrat ve laik Cumhuriyetin hikâyesini hiç Atatürkün kendi kaleminden okudunuz mu?

Çok okuyan ve edindiği bilgileri Türk Milletinin ilerlemesi için kul-lanan Atatürkün, Cumhuriyeti kurduktan sonra milletimizi cehalet-ten kurtarmak için başlattığı eğitim seferberliğini; milletimizi fakir-likten kurtarmak için başlattığı iktisat politikasını; Hakimiyet kayıt-sız, şartsız Milletindir! parolası ile başlattığı demokrasi mücade-lesini; komünizme ve totaliter rejimlere karşı takındığı tavrı; akıl ve barış yüklü dış politikasını; kadın hakları başta olmak üzere gerçekleştirdiği birbirinden önemli inkılâpların bizler için ne kadar gerekli olduğunu; şu çalkantılı dünyamızda cereyan eden olayları düşünerek, Onu yeniden okumamız gerektiğine inanıyoruz.

35 yıla yakın Atatürk hakkında çalışan ve bu konularda 15 adet kitap yazmış olan Prof. Dr. Mehmet SARAY hocanın hazırladığı Atatürkü Nasıl Anlamalıyız? Yaptıkları ve Söyledikleri İle Atatürkü Anlamak adlı bu çok kapsamlı çalışmasını bütün okurlara hassa-siyetle tavsiye ederiz.
Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 
ATN-Etiketler
| u,
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Celal Bayar la Son Röportaj - Mehmet Saray Bilgili Kitap Tanıtımı 0 01-25-2013 12:20
Nisa suresi 125. ayeti nasıl anlamalıyız. halukgta Dini Yazılar 0 05-20-2012 14:28
Atatürk ün Liderlik Sırları - Mehmet Seçkin Bilgili Kitap Tanıtımı 0 11-14-2011 07:20
Osmanlı Saray Düğünleri ve Şenlikleri 4-5 - Mehmet Arslan UzZMaN Kitap Tanıtımı 0 05-07-2011 14:21
Atatürk ün oturduğu Ev, Saray ve Köşk Resimleri Turkcell Ulu Önder Atatürk 0 12-04-2009 12:05Powered By vBulletin® Copyright ©2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

ShevKose