AnadoluTayfası.Net ( ATN )
Ah dünya, sen neden böylesin.. Arada bir gülen görmesem, ölesim geliyor, ölesim..
Geri git   AnadoluTayfası.Net ( ATN ) > Kültür Sanat > Kitap Tanıtımı

Devlet ( Cep Boy ) - Platon ( Eflatun )

Kitap Tanıtımı
Devlet ( Cep Boy ) - Platon ( Eflatun ), Devlet ( Cep Boy ) - Platon ( Eflatun ) Devlet ( Cep Boy ) - Platon ( Eflatun ) Devlet ( Cep Boy ) Kitap Özet - Platon ( Eflatun ) Kitapları - Devlet ( Cep Boy ) Kitap Tanıtım - Devlet ( Cep Boy ) Kitap Fiyatı Devlet ( Cep Boy ) - Platon ( Eflatun ) - Profil Yayıncılık - kitap - ATN Yayınevi : Profil Yayıncılık Devlet ( Cep Boy ) ve Devlet ( Cep Boy ) - Platon ( Eflatun ) devlet eflatun özeti, devlet platon, eflatun, eflatun devlet, eflatun devlet kitap özeti, eflatun devlet özet, platon, platon devlet, platon devlet kitabı özeti, platon devlet özet, platon devlet özeti, platon kitapları, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
05-04-2011 11:20 Yazan: Bilgili
Devlet ( Cep Boy ) - Platon ( Eflatun )

Devlet ( Cep Boy ) - Platon ( Eflatun )

Sponsorlu Bağlantılar

Devlet ( Cep Boy ) - Platon ( Eflatun ) Devlet ( Cep Boy ) Kitap Özet - Platon ( Eflatun ) Kitapları - Devlet ( Cep Boy ) Kitap Tanıtım - Devlet ( Cep Boy ) Kitap Fiyatı

Devlet ( Cep Boy ) - Platon ( Eflatun ) - Profil Yayıncılık - kitap - ATN

Yayınevi: Profil Yayıncılık

Devlet ( Cep Boy ) - Platon ( Eflatun )

Devlet ( Cep Boy ) Kitap Özeti

...

Devlet kavramını ilk kez ortaya atan Platon'dan tam metin,

eksiksiz çeviriyle...

En önemli başvuru kaynaklarından, en çok okunan metinlerinden birisidir, Devlet. Yüzyıllardır, iki büyük dinin, Hıristiyanlığın ve Müslümanlığın yeryüzünde bilinmesinden önce de sonra da bu böyleydi. Kutsal olmasa bile, ilahi kitapların peşinden giden eşsiz yorumcularının da kitaplığının en değerli rafında bulunduruldu. İçeriğinde, en temel konuların okuru tarafından yeniden keşfedildiği söylenir. Bu ifade, aynı kişi tarafından yine okunduğunda yenilenir. Ve bu, hep tekrar eder.

Adil bir devlet oluşmayabilir ama insan adil olmalıdır, olabilir diyor, Eflatun; bugüne taşınan fenomenler var, Devlet'te. Bugünün de ferah açılımlarına rastladığımız bu bilge kitap, sadece şimdi değil yüzyıllardır öğütlemekten uzak bir noktada insanlığın iliklerine çoktan işlemiş, okurunu bekliyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Devlet - Platon (Eflatun) Leyll-A Kitap Tanıtımı 0 06-04-2013 12:21
Devlet - Platon ( Eflatun ) Leyll-A Kitap Tanıtımı 0 05-14-2012 12:20
Devlet Adamı - Platon ( Eflatun ) UzZMaN Kitap Tanıtımı 0 11-29-2011 06:20
Gorgias - Platon ( Eflatun ) UzZMaN Kitap Tanıtımı 0 07-15-2011 11:22
Gorgias - platon(eflatun) UzZMaN Kitap Tanıtımı 0 07-15-2011 10:20Powered By vBulletin® Copyright ©2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

ShevKose