AnadoluTayfası.Net ( ATN )
Ah dünya, sen neden böylesin.. Arada bir gülen görmesem, ölesim geliyor, ölesim..
Geri git   AnadoluTayfası.Net ( ATN ) > Sağlık Hakkında Herşey > Sağlık > Genel Sağlık

Planlı Hayatın Faydaları

Genel Sağlık
Planlı Hayatın Faydaları, ve Planlı Hayatın Faydaları anadolu hayat çilek plani, günlük hayatta planının yararları, mutsuz bir hayatın resmi, planlı hayat, planlı hayatın faydaları,, planlı hayatın yararları, planlıhayat, planın faydaları, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
12-26-2010 00:50 Yazan: UzZMaN
Planlı Hayatın Faydaları

Planlı Hayatın Faydaları

Sponsorlu Bağlantılar


Planlı Hayatın Faydaları

Vakit, kaybettiğimiz ve asla geri alamayacağımız en değerli hazinedir. Her şey için bir çözüm vardır ancak kaybedilen vakit için yapılabilecek tek bir şey dahi yoktur. İnsanoğlu doğası gereği, dikkati dağılmaya çok müsait bir yapıya sahiptir. Bir iş ile ilgilenirken, birazcık dahi sıkılır ve konsantrasyonunu kaybederse, kafasının dağılıp aklının başka yerlere gitmesi işten bile değildir.

Özellikle güne başladığımız sabah saatlerinde ve akşamları yatmadan önce çok fazla vakti boşa harcarız. Öyle ki gününü programlayan ve bu programa sadık kalmak için bu süre kayıplarını en aza indirgeyen insanlar, hayatta çok daha başarılı olmakta ve iyi noktalara gelmektedirler.

Planlı Hayatın Faydaları

Günlük plan yapılması ve programlı bir hayat tarzı kişilere eğer ergenlik döneminde benimsetilebilirse, gelecekteki başarıları kaçınılmaz olacaktır.

Hayatımızda bizi mutsuz eden aksilikleri bir düşünelim. Öncelikle bir düşünün, eğer siz vaktinde uyanırsanız saçlarınız korkunç görünse dahi işe dağınık ve bakımsız saçlarla gitmeniz gerekir mi? Yahut siz öğle yemeğinizi her gün düzenli bir şekilde yerseniz, öğle molasından sonra aniden karnınız acıkır mı? Bu sorulara vereceğiniz cevaplar hayır olacaktır.

Çünkü eğer vaktinde uyanırsanız saçlarınıza bakmak ve düzenlemek için yeterli vakte sahip olursunuz. Ve eğer düzenli bir beslenme programı izlerseniz, beyniniz sizin yemek yeme saatleriniz dışında yanlış alarmlarla vücudunuzu harekete geçirmeyecektir. Böylelikle siz de daha az stres yaşayacak, istediğiniz her şeye rahatça vakit ayırabilecek böylelikle daha mutlu ve başarılı bir birey olarak kendinizi ve çevrenizdeki insanları mutlu edeceksiniz.Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Hayatın İlk Ayı Bilgili Bebek Bakımı 0 12-13-2009 18:43
|| Planlı Çalışılırsa ÖSS Çözülebilecek Bir Sorundur || Avea Eğitim 0 12-06-2009 16:31
Hayatın Cilvesi Vodafone Komikler.. 0 12-05-2009 18:15
Hayatın Tuzu Vodafone Vizyondakiler 0 12-04-2009 15:00
Hayatın Ta Kendisi :((( tykhan Dini Bölüm & İslam Dünyası 0 06-28-2008 17:42Powered By vBulletin® Copyright ©2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

ShevKose