AnadoluTayfası.Net ( ATN )
Ah dünya, sen neden böylesin.. Arada bir gülen görmesem, ölesim geliyor, ölesim..
Geri git   AnadoluTayfası.Net ( ATN ) > Sağlık Hakkında Herşey > Sağlık > Genel Sağlık

Ekeğin kadından soğuma nedeni

Genel Sağlık
Ekeğin kadından soğuma nedeni, Ekeğin kadından soğuma nedeni İlişkinizin kusursuz olmasını istiyorsanız erkeklerin aşkta hoşlanmadıkları şeyleri öğrenerek bunları yapmamaya özen göstermeniz gerekmektedir. İşte erkeklerin hoşlanmadığı 9 davranış seçeneği : Dedikodu: Erkekle sürekli başka kadınların görünümleri ve yaptıkları hakkında konuşan kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Kendilerini böyle kadınların yanında rahat hissetmedikleri gibi, bu davranışı çok da salakça bulurlar. Servet düşkünlüğü: Hiçbir erkek esas çekici olan şeyin cüzdanı olduğu düşüncesinden hoşlanmaz. Hatta 'ne iş yapıyorsun?' sorusunu bile 'ne kadar paran var' diye algılayıp ve Ekeğin kadından soğuma nedeni aşkta soğuma, aşktan soguma, erkeğin aşktan soğuma sebepleri, kadindan soguma, kadından soğuma kağıdı, soğuma, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
12-11-2010 11:35 Yazan: UzZMaN
Ekeğin kadından soğuma nedeni

Ekeğin kadından soğuma nedeni

Sponsorlu Bağlantılar

Ekeğin kadından soğuma nedeni


İlişkinizin kusursuz olmasını istiyorsanız erkeklerin aşkta hoşlanmadıkları şeyleri öğrenerek bunları yapmamaya özen göstermeniz gerekmektedir. İşte erkeklerin hoşlanmadığı 9 davranış seçeneği :

Dedikodu: Erkekle sürekli başka kadınların görünümleri ve yaptıkları hakkında konuşan kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Kendilerini böyle kadınların yanında rahat hissetmedikleri gibi, bu davranışı çok da salakça bulurlar.

Servet düşkünlüğü: Hiçbir erkek esas çekici olan şeyin cüzdanı olduğu düşüncesinden hoşlanmaz. Hatta 'ne iş yapıyorsun?' sorusunu bile 'ne kadar paran var' diye algılayıp huylananına da rastlanır.

Kıskançlık: Bu, kadının kendi kendini bitirmeye başlamasıdır. Bir erkeğe yakın olmanın yollarından birisi ona özgürlüğünü vermektir.

Sürekli beraberlik: Bazı kadınlar yanlarında erkekleri olmadan bir şey yapamazlar. Ne sinemaya gidebilirler, ne de restorana. Yapacakları her şeyde erkeklere bağlıdırlar ve günde 10 kez ararlar. Bu tür davranışlar da erkekleri tam anlamıyla deli eder.
ve diğerleri

Eski aşkından konuşmak: Bir kadın sürekli eski ilişkisinden bahsederek yanındaki erkeğe ya onu yeterli bulmadığı ya da eski aşkını unutamadığı izlenimini verir. Bu da erkeğe edilecek en büyük hakarettir herhalde.

Dırdırcılık: Sürekli eleştiren ve hiçbir şeyi beğenmeyen kadınlar da erkekleri canından bezdirir.Sızlanmalar: Sürekli bir derdinden bahseden kadınlar karşılarındaki erkeği yorar ve sıkarlar. Çünkü erkek, kadının problemini mutlaka kendisinin çözmesi gerekiyormuş gibi bir hisse kapılır.

Saçmalamak: Kuaförünün ne söylediğinden ya da başkalarının ne giydiğinden, nerelere gittiğinden bahsetmek ve daha kötüsü bunu sürekli kılmak yerine içinde kadın ve erkeğin birlikte ilgilenebileceği konu başlıkları bulmak daima daha iyidir.

Bekletmek: Bilinen en yaygın kadın hastalıklarından biri de bekletmektir. Bekletmeyi alışkanlık haline getiren kadınlara tavsiyemiz, bundan bir an önce kurtulmalarıdır.


Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Osmanlı Devletinde İlk Türkçe Gazete, Çıkış Nedeni ve İçeriği nedeni nedir? buqunasK 5n1k 0 07-01-2013 04:07
Meçhul Bir Kadından Mektup - Stefan Zweig Bilgili Kitap Tanıtımı 0 01-09-2012 10:40
Bir kadından tavsiyeler.... ChAtlackGirlL Bayanlara Özel 0 05-03-2010 16:45
3 kadından biri osteoporoz hastası melis-aa Menopoz 0 01-06-2010 19:46
100 kadından 15’i bebek düşürüyor Vodafone Sağlık 0 12-04-2009 21:39Powered By vBulletin® Copyright ©2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

ShevKose