AnadoluTayfası.Net ( ATN )
Ah dünya, sen neden böylesin.. Arada bir gülen görmesem, ölesim geliyor, ölesim..
Geri git   AnadoluTayfası.Net ( ATN ) > Sağlık Hakkında Herşey > Sağlık > Genel Sağlık

Erkeklerin beden dillerini çözme vakti

Genel Sağlık
Erkeklerin beden dillerini çözme vakti, Erkeklerin beden dillerini çözme vakti Kadınların beden dilleri olduğu gibi erkeklerinde beden dili bulunmaktadır. Konuşarak anlatamadığımız ögeleri beden dilimizle anlatırız ve beden dilini öğrenmek insanları anlamak açısından oldukça önemli olan durumlardan birisi olmaktadır. İşte erkeklerin beden dili ; Erkeklerin beden dili dediğimizde genellikle akla ilk olarak televizyon kumandasını isteyen bir tablo geliyor olsa da durum elbette bu kadar basit değil.. Bir erkekle aranızdaki ilişkinin düzeyini erkeklerin beden dilini öğrenerek kavrayabilirsiniz. Vücut Hareketleri Eğer kolunu sizin ve Erkeklerin beden dillerini çözme vakti beden dili sarilma, beden dili sarılmak, bir erkek size sarılıyorsa, erkek kıza sarılıyorsa, erkeklerin beden dili, erkeklerin beden dilini çöz, erkeklerin el hareketleri, erkeğin elini tutmak, sevgilinin beden dili, sevgilinin beline sarılmak, sevgilinin elini tutmak hareketleri, sevgilisinin elini tutmayan erkek, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
12-11-2010 09:35 Yazan: Bilgili
Erkeklerin beden dillerini çözme vakti

Erkeklerin beden dillerini çözme vakti

Sponsorlu Bağlantılar

Erkeklerin beden dillerini çözme vakti


Kadınların beden dilleri olduğu gibi erkeklerinde beden dili bulunmaktadır. Konuşarak anlatamadığımız ögeleri beden dilimizle anlatırız ve beden dilini öğrenmek insanları anlamak açısından oldukça önemli olan durumlardan birisi olmaktadır.

İşte erkeklerin beden dili ;

Erkeklerin beden dili dediğimizde genellikle akla ilk olarak televizyon kumandasını isteyen bir tablo geliyor olsa da durum elbette bu kadar basit değil.. Bir erkekle aranızdaki ilişkinin düzeyini erkeklerin beden dilini öğrenerek kavrayabilirsiniz.

Vücut Hareketleri

Eğer kolunu sizin omzunuza atıyorsa size karşı bir yakınlığın ifadesidir bu, fakat kolunu boynunuza sarıyorsa sizinle sadece mesafeli bir arkadaşlık kurmak istiyordur. Bir anda elini omzunuza atıp vücudunu size doğru yaklaştırarak bir süre öyle bekliyorsa bu size karşı bir şeyler hissettiğini fakat sürecin yavaş ilerlemesi gerektiği şeklinde düşündüğünü gösterecektir.

El hareketleri

Bir ilişkide erkeğin en rahat hareket alanlarından birisi el hareketleridir. Sevgilisinin elini tutmak konusunda oldukça istekli olan erkekler, aslında el teması ile ilişkiye nasıl yaklaştıklarını belli edeceklerdir. Eğer yolda yürürken eliniz sık sık birbirine çarpıyorsa, ona elinizi uzatarak bir şans tanımalısınız, çünkü halen elinizi tutacak cesareti toparlayabilmiş değildir.

Kol hareketleri

Bir erkeğin kol hareketlerinden az ya da çok nasıl hareket etmek istediği anlaşılabilir fakat kol hareketleri en karmaşık beden dilidir. Yani size sıkıca sarılabilir ve koluyla belinizi kavrayabilir. Fakat sizin beklentilerinizi karşılamadığı durumlarda bu yaklaşım, acaba istemeyerek mi sarılıyor düşüncesine kapılmanıza sebep olabilir. Bu yüzden erkekten sarılması konusunda onunla çok çok yakın olmadan, büyük bir beklenti içerisinde olmamalısınız.

Bir erkeğin beden dili size çok şey söylecektir fakat ilişkinize göre her hareketin anlamı farklı olabilmektedir.


Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Standart Beden ve Ayakkabı Ölçüleri - Beden Ölçüsü Bilgileri Leyll-A Moda 0 09-29-2010 13:05
Soru Çözme Teknikleri RamizZz Geometri 0 01-03-2010 18:19
Denklem ÇÖzme RamizZz Matematik 0 01-03-2010 17:46
|| Paragraf Sorusu Çözme Stratejisi || Avea Eğitim 0 12-06-2009 16:33
Sorun ÇÖzme Algorİtmasi Vodafone Komikler.. 0 12-05-2009 18:01Powered By vBulletin® Copyright ©2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

ShevKose