AnadoluTayfası.Net ( ATN )
Ah dünya, sen neden böylesin.. Arada bir gülen görmesem, ölesim geliyor, ölesim..
Geri git   AnadoluTayfası.Net ( ATN ) > Sağlık Hakkında Herşey > Sağlık > Genel Sağlık

Güneş Çarpmasına Karşı Ne Yapmalı

Genel Sağlık
Güneş Çarpmasına Karşı Ne Yapmalı, ve Güneş Çarpmasına Karşı Ne Yapmalı gunes carpmasina yapilacaklar, gunes gecmesine ne yapilir, günes carpmasında yapılacaklar, güneş çarpmasina ne yapilir, güneş çarpmasına karşı, güneş çarpmasına karşı ne yapmalı, güneş çarpmasına karşı ne yapılmalı, güneş çarpmasına karşı ne yapılır, güneş çarpmasına karşı yapılacaklar, güneş çarpmasına ne yapmalı, güneş çarpmasında ne yapılmalı, güneş çarpmasında ne yapılır, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
07-24-2010 13:00 Yazan: TUtHiii
Güneş Çarpmasına Karşı Ne Yapmalı

Güneş Çarpmasına Karşı Ne Yapmalı

Sponsorlu Bağlantılar

Güneş Çarpmasına Karşı Ne Yapmalı güneş çarpmalarından korunma - güneş çarpmasında ne yapılır - güneş çarpması için yapılacaklar
Güneş çarpması

Sağlık ve zindelik kaynağı güneş büyük bir dosttur. Ancak dikkatsizliklere, aşırılıklara karşı, hiç bir hoşgörüsü olmayan büyük bir dost.

Güneş, insanlarla kendisi arasında belirli bir mesafe bulunmasını zorunlu kılar. Bu mesafenin kısaltılması, güneş ile dostluğun süresinin uzatılması ciddi rahatsızlıklara yol açar. Bunların başında GÜNEŞ ÇARPMASI gelir.

Reçeteler


* Güneş çarpmasında yapılacak ilk iş, hastanın serin bir yerde dinlendirilmesi, göğsünü, bağırını sıkıştıran elbiselerin gevşetilmesi ve yerine göre, çıkartılmasıdır. Sirke, rahatsızlığı gidericietkilere sahip, mükemmel, basit bir ev ilacı yerine geçer.

* Hastaya bir miktar sirke içirilir.

* Hasta sirkeli bezlerle iyice sarılır.

* Bir miktar süzme yoğurda birkaç baş sarmısak, birkaç kaşık tuz ilave edilir, iyice karıştırılır. Tuzlu sarmısaklı süzme yoğurt, hastanın vücuduna sürülür, yedirilir ve ovulur.

* Sirke ile hastanın vücudu ovulur.


Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Güneş Yanığına Ne Yapmalıdır? buqunasK 5n1k 0 05-12-2013 14:04
Güneş in Sofrası - Güneş Aşkın shekerkisS Kitap Tanıtımı 0 07-14-2010 17:14
Cilt kanserine karşı DNA lı güneş kremi ChAtlackGirlL Bakım Güzellik 0 01-04-2010 14:59
cin çarpmasına bilimsel yaklaşım Vodafone Dini Bölüm & İslam Dünyası 0 12-04-2009 18:24
Kansere karşı 10-15 dakika güneş tlny Sağlık 1 08-23-2007 13:57Powered By vBulletin® Copyright ©2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

ShevKose