AnadoluTayfası.Net ( ATN )
Ah dünya, sen neden böylesin.. Arada bir gülen görmesem, ölesim geliyor, ölesim..
Geri git   AnadoluTayfası.Net ( ATN ) > Sağlık Hakkında Herşey > Sağlık > Genel Sağlık

Göğüs Ağrısı ve Stres

Genel Sağlık
Göğüs Ağrısı ve Stres, Göğüs Ağrısı ve Stres Göğüs Ağrısı ve Stres göğüs ağrılarının sebebi - göğüs ağrıları Her yıl, insanların önemli numaraları olan kardiyovasküler hastalıklar veya başka bir hastalık gibi biyomedikal faktörlere bağlı değilse belirsiz göğüs ağrısı için acil tedavi ararlar. Sahlgrenska Akademisi Tez Göteborg, İsveç puan üniversitede sağlık bilimleri (fakülte) çalışan, anksiyete, depresyon ve aktif yaşam tarzı olarak stres açıklanamayan göğüs ağrısına neden olabilir. Insan Yıllık sayıda yani ağrı kalp hastalığı veya başka bir hastalık gibi biyomedikal ve Göğüs Ağrısı ve Stres depresyon göğüs ağrısı, depresyon ve göğüs ağrısı, gogus agrilari, gögüslerin agrimasi, stres ağrıları, stres gogus, stres gögüs ağrısı, stres ve gögüs agrisi, strese baglı göğüs agrıları, stresle gelen ağrılar, stresten göğüs ağrır mı, stresten göğüs ağrısı, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
05-16-2010 11:20 Yazan: ChAtlackGirlL
Göğüs Ağrısı ve Stres

Göğüs Ağrısı ve Stres

Sponsorlu Bağlantılar

Göğüs Ağrısı ve Stres
göğüs ağrılarının sebebi - göğüs ağrıları
Her yıl, insanların önemli numaraları olan kardiyovasküler hastalıklar veya başka bir hastalık gibi biyomedikal faktörlere bağlı değilse belirsiz göğüs ağrısı için acil tedavi ararlar. Sahlgrenska Akademisi Tez Göteborg, İsveç puan üniversitede sağlık bilimleri (fakülte) çalışan, anksiyete, depresyon ve aktif yaşam tarzı olarak stres açıklanamayan göğüs ağrısına neden olabilir.


Insan Yıllık sayıda yani ağrı kalp hastalığı veya başka bir hastalık gibi biyomedikal faktörlere bağlı olmadığı anlamına gelir açıklanamayan göğüs ağrısı (UCP), tanısı vardır. Hasta grubunda boyutu, sadece üzerinde 21.000 hasta, 2006 yılında tıbbi tedavi görmek isteyen, ve şimdiye kadar bilim adamları açıklanamayan göğüs ağrısı kesin nedeni keşfetmek veremiyoruz önemlidir.


Ise sağlık hizmetleri ne neden bulmak dışarı veremiyoruz "Birçok birkaç yıl ağrı nöbetleri tekrarlanmamasını, zarar," dedi kurşun araştırmacı ve tez bir yazar, Hemşire Annika Janson Fagring.


Tez olarak, Annika Janson açıklanamayan göğüs ağrısı olan hastalarda daha fazla analiz belirtileri Fraging. O sonuca çoğunun 50 yaş üstü, ve daha büyük bir o açıklanamayan göğüs ağrısı ile etkilenen üçüncü İsveç noncitizen edildi vardır ulaştı.


Kadınlar daha depresif bozukluk ve anksiyete belirtileri muzdarip eğiliminde "belirsiz göğüs ağrısı ile kadın ve erkek arasındaki temel fark, erkeklerin daha fazla olarak yaşamlarını ve iş algılarlar ve sinir bozucu stresli olması muhtemel olduğunu, ise," Annika Janson Fagring diyor .


Ayrıca, referans grup, hem erkek hem de kadınların açıklanamayan göğüs ağrısı ile karşılaştırıldığında daha aktif yaşam tarzı olmuştur.


Tez zamanda semptomların gelişiminde ve zaman bir miktar üzerinde açıklanamayan göğüs ağrısı olan hastalarda prognoz olan bir kalp krizi geçirdi hastalarda hastaların anjina pektoris gelen ağrı ve kalıcı göre odaklanır.


Bir beyan çalışma var, ve hastalar 1987 kadar 2000 yılına kadar gelen açıklanamayan göğüs ağrısı tanısı sayısında önemli artış olmuştur sonra dışarı fırlattı çıkardı. Angina olan hastaların sayısı ve yukarı 1994 yılına kadar artış beri aşağı gitti, süre kalp krizi geçirmiş olan hastaların sayısı tüm dönem boyunca aşağı geldi.


Ayrıca, pek açıklanamayan göğüs ağrısı olan hastalarda herhangi bir ölüm bir yıl sonra oldu hasta vardı bu angina pektoris ile hasta oldu ya da kalp krizi geçirdi hasta ile karşılaştırıldı.

Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Göğüs Kafesi Ağrısı Hakkında TUtHiii Genel Sağlık 1 04-20-2012 20:03
Akciğer Sorunlarında Göğüs Ağrısı shekerkisS Genel Sağlık 0 05-16-2010 11:25
Angina Pektoris Göğüs Ağrısı Bilgili Kalp Hastalıkları 0 12-22-2009 13:57
Göğüs Duvarı Ağrısı Bilgili Ağrı İlk Yardım 0 12-18-2009 19:46
Göğüs Ağrısı Bilgili Ağrı İlk Yardım 0 12-18-2009 19:46Powered By vBulletin® Copyright ©2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

ShevKose