AnadoluTayfası.Net ( ATN )
Ah dünya, sen neden böylesin.. Arada bir gülen görmesem, ölesim geliyor, ölesim..
Geri git   AnadoluTayfası.Net ( ATN ) > Sağlık Hakkında Herşey > Sağlık > Diyet

Göbek Eritici Mekik Hareketi Nasıl Yapılır

Diyet
Göbek Eritici Mekik Hareketi Nasıl Yapılır, Göbek Eritici Mekik Hareketi Nasıl Yapılır Göbek Eritici Mekik Hareketi Nasıl Yapılır göbek eriten egzersizler - karın bölgesi eritme - göbek eritme hareketleri “Göbek Yağları“ndan kurtulmak, “Göbeğinizi eritmek” ve daha şekilli bir karın bölgesi için doktor Ender Saraç Göbek eritici egzersiz hareketlerinin nasıl yapılması gerektiğini açıkladı. Mekik hareketi ve uygulanışı; Mekik hareketinin doğru şekilde uygulanması göbek yağlarından kurtulmak için oldukça önemlidir. Hareket için ilk önce sırt üstü yatarak dizlerinizi birleştirip ayaklar birbirine paralel, tabanları yere ve Göbek Eritici Mekik Hareketi Nasıl Yapılır doğru mekik pozisyonu, gobek erıtmek ıcın mekık nasıl cekılır, göbek eritici hareketler, göbek eritmek için nasıl mekik çekilir, karın eritici hareketler, mekik hareketi nasıl yapılır, mekik hareketi nasıl çekilir, mekik hareketleri resimli, mekik pozisyonları, resimli mekik hareketleri, sopalı hareket nasıl yapılır, sopalı hareket nasıl yapılır video, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
06-05-2010 23:35 Yazan: UzZMaN
Göbek Eritici Mekik Hareketi Nasıl Yapılır

Göbek Eritici Mekik Hareketi Nasıl Yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

Göbek Eritici Mekik Hareketi Nasıl Yapılır
göbek eriten egzersizler - karın bölgesi eritme - göbek eritme hareketleri


“Göbek Yağları“ndan kurtulmak, “Göbeğinizi eritmek” ve daha şekilli bir karın bölgesi için doktor Ender Saraç Göbek eritici egzersiz hareketlerinin nasıl yapılması gerektiğini açıkladı.

Mekik hareketi ve uygulanışı;


Mekik hareketinin doğru şekilde uygulanması göbek yağlarından kurtulmak için oldukça önemlidir. Hareket için ilk önce sırt üstü yatarak dizlerinizi birleştirip ayaklar birbirine paralel, tabanları yere temas edecek ve eller ensede birleşecek şekilde pozisyon alınır. Daha sonra hızlı ve sık hareketler ile karın bölgesinde yanma hissedinceye kadar sabah ve akşam olmak üzere günde 2 sefer ortalama 40 50 adet mekik hareketini yapabilirsiniz. Bu hareket karın bölgesindeki kaslarınızı güçlendirerek göbek eritmede yardımcı olmak ile beraber karın bölgenizdeki yağ dokusunu harekete geçirerek yağların erimesinde yardımcı olur.

Bel kasları için mekik hareketi uygulanışı;


Bel kaslarınızı kuvvetlendirmek için ise yine normal mekik pozisyonu alıyoruz, farklı olan ise bir taraftaki dirseğinizi diğer taraftaki dizinize değecek şekilde hareketi uyguluyoruz. Bu mekik hareketinide kendinizi fazla zorlamadan ilkinde olduğu gibi karın bölgenize yanma hissedecek kadar yaparak bırakabilirsiniz. Bu mekik hareketi ile karın yan bölgelerinizdeki kasları çalıştırabilir, fazla yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Sopalı mekik hareketi;


Sopalı mekik hareketinde ise yine duruş pozisyonumuzu aynı şekilde alarak sopayı ense köküne yerleştirip 2 ucundan tutarak harekete başlıyoruz. Hareketi ise bel kasları için mekik hareketi gibi sağa ve sola döner şekilde kalkarak yapıyoruz. 4-5 dakika kadar hareketimize devam ettikten sonra bitiriyoruz. Bu hareketise karın bölgesi ve yan kısımlarının şekillenmesi, göbek yağlarının erimesinde yardımcıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Göbek Deliği Nasıl Oluşur? SeevalKT 5n1k 0 05-06-2013 04:07
Bel ve göbek bölgesindeki yağlanma nasıl oluşur ? Bilgili Bakım Güzellik 0 11-04-2010 20:00
Göbek Yağı Eritici Formülü - Okaliptüs Yağı İle Yag Eritici shekerkisS Saç-Vücut Bakımı 0 10-17-2010 13:20
Hint Kınası Nasıl Yapılır Geçici Dövme Nasıl Yapılır Leyll-A Moda 0 01-15-2010 21:45
Göbek Bağı Nasıl Kesilir Bilgili Bebek Bakımı 0 12-13-2009 18:52Powered By vBulletin® Copyright ©2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

ShevKose