AnadoluTayfası.Net ( ATN )
Ah dünya, sen neden böylesin.. Arada bir gülen görmesem, ölesim geliyor, ölesim..
Geri git   AnadoluTayfası.Net ( ATN ) > Sağlık Hakkında Herşey > Sağlık > Diyet

Çabuk Kilo Verdiren Egzersizler

Diyet
Çabuk Kilo Verdiren Egzersizler, ve Çabuk Kilo Verdiren Egzersizler en hızlı kılo verdıren egzersızler, en çok kilo verdiren hareketler, hızlı kilo verdiren egzersizler, hızlı kilo verdiren hareketler, kalori verdiren hareketler, kilo verdiren egzersizler resimli, kilo verdiren hareketler, kilo verdiren hareketler resimli, kilo verdirici hareketler, kılo verdıren egzersızler, çabuk kilo verdiren egzersizler, çabuk kilo verdiren hareketler, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
05-31-2010 20:46 Yazan: Leyll-A
Çabuk Kilo Verdiren Egzersizler

Çabuk Kilo Verdiren Egzersizler

Sponsorlu Bağlantılar

Çabuk Kilo Verdiren Egzersizler
Bir saatte 400 kalori yaktıran egzersizler - çok kalori yaktıran hareketler - resimli zayıflama hareketleri

Çabuk Kilo Verdiren Egzersizler
Tüm vücut kaslarına düzgün bir form kazandıran Body Pump, spor merkezlerinin gözde programları arasında yer alıyor. Bu egzersiz programıyla bir saatte 400 kalori yakmak mümkün.

KARIN EGZERSİZLERİ
BALL CRUNCH: Önce topun üzerine oturun. Topu, karnınızın altına gelecek şekilde yuvarlayın. Eller başın arkasında, karın kaslarını sıkarak yukarı doğru hafifçe kalkın. Vücudu tekrar geriye bırakarak harekete devam edin.


Çabuk Kilo Verdiren Egzersizler BALL PULL IN: Topun üzerine yüz üstü yuvarlanarak topu, ayak bileği hizasına getirin. Ellerinize şınav pozisyonu verin. Dizlerinizi karna doğru çekin ve topu ayak parmak ucunuza getirin. Tekrar başlangıç pozisyonunuza iterek harekete devam edin.


Çabuk Kilo Verdiren Egzersizler BOSU SIDE CRUNCH: Bosu topu üzerine yan karın kasları denk gelecek şekilde yatın. Ellerinizi, başınızın arkasına alarak bacaklarınızı içeri doğru kıvırın. nefes vererek yan pozisyonunuzu koruyacak şekilde hafifçe yana doğru kalkın. Tekrar başlangıç pozisyonuna dönerek hareketi tekrarlayın.


Çabuk Kilo Verdiren Egzersizler KALÇA EGZERSİZLERİ
BARBELL LUNGES: Dumbell’ları iki elinize alın. Normal duruş pozisyonunda bir bacağınızı bir adım öne atın. Diğer bacağın parmak uçlarını, yerde kalacak şekilde sabitleyin. Öne atılan bacağı kaslarınızı zorlayarak tekrar başlangıç pozisyonuna getirin. Vücudun dikliğini hareketin sonuna kadar korumayı ihmal etmeyin.


Çabuk Kilo Verdiren Egzersizler BALL BRIDGE: Sırt üstü yatın ve ayak tabanlarını topun üzerine basacak şekilde konumlanın. Topun üzerine basarak kalçayı yukarı doğru itin. Kalçayı aşağı indirerek harekete devam edin.


Çabuk Kilo Verdiren Egzersizler BACAK EGZERSİZLERİ
BALL LEG ABD: Dizlerinizin üzerinde topu yan tarafa koyarak vücut ağırlığını topa vererek dengenizi sağlamaya çalışın. Altta kalan dizi kıvırın ve üstteki bacağı düz pozisyonda bırakın. Kalçanızı sıkarak bacağı kaldırıp indirmeye çalışın. Daha sonra diğer bacağa geçin. Egzersiz, dış bacağı çalıştırmak için kullanılır.


Çabuk Kilo Verdiren Egzersizler LEG ADD: Dirseğin üzerinde duracak şekilde yan yatın. Üst bacağı, alt bacağın önüne ayak tabanı yere basacak şekilde konumlandırın. Üstte kalan kol, ayak bileğini desteklesin. Altta kalan bacağı, yukarı ve aşağı hareket ettirerek iç bacağı çalıştırın. Sonra diğer bacağa geçin.


Çabuk Kilo Verdiren Egzersizler GÖĞÜS EGZERSİZLERİ
BENCH PUSH-UP: Mat üzerinde ellerinizi, omuz genişliğinden biraz daha fazla açarak şınav pozisyonu alın. Dizler yerde, topuklarınızı kalçaya doğru çekin. Dirsekleri yana doğru bükerek göğsünüzü aşağı indirin ve tekrar iterek harekete devam edin.


Çabuk Kilo Verdiren Egzersizler BENCH DUMBELL FLY: Step tahtası üzerine sırt üstü yatın. Dumbell’ları avuç içleri size bakacak şekilde göğüs üzerinde 90 derece açıyla tutun. Dirsekleri hafifçe kırarak yana doğru açın ve tekrar kapanırken dirsekleri düzleştirin.


Çabuk Kilo Verdiren Egzersizler BENCH BARBELL PRESS: Sırt üstü step tahtasına yatın. Barı göğüs hizasına gelecek şekilde 90 derece açıyla tutun. Hareket, barı göğüs hizasına indirip kaldırarak devam eder.


Çabuk Kilo Verdiren Egzersizler BALL BACK EXTENSION: Topun üzerine karın kasları gelecek şekilde şınav pozisyonu alın. Burada eller yerde ve ağırlık merkezi öndedir. Bacakları birleşik ve düz şekilde yukarıya doğru kaldırın ve tekrar aşağı indirerek harekete devam edin.


Çabuk Kilo Verdiren Egzersizler SIRT EGZERSİZLERİ
BARBELL ROWING: Barı omuz genişliğinden biraz daha geniş olacak şekilde tutun. Ayaklarınızı omuz genişliğinde açarak dizleri hafifçe büküp vücuda 30 derecelik bir açıyla eğilin. Bar, vücudun önünde sarkık olarak bel hizasına doğru çekilerek kaldırılır. Dirseklerin kapalı olmasına özen gösterin.


Çabuk Kilo Verdiren Egzersizler KOL EGZERSİZİ
TRICEPS KICKBACK: İki ele de dumbell alın. Dizleri hafif bükerek vücudu öne doğru 30 derecelik açıyla eğin. Dirseklerinizi vücudun her iki yanına sabitleyin ve arkaya doğru kollar düz olana dek itin. Egzersiz arka kol içindir.


Çabuk Kilo Verdiren Egzersizler OMUZ EGZERSİZİ
DUMBELL LATERAL RAISES: Ayakta duruş pozisyonunda her iki ele dumbell’ları alın. Vücudun yan tarafından omuz hizasına kadar dirsekleri hafif bükerek dumbell’ları kaldırın. Yavaşça yine başlangıç pozisyonuna getirin.Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Kilo verdiren salata tarifleri Leyll-A Bakım Güzellik 0 11-28-2010 21:01
10 gün içinde 5 kilo verdiren diyet Bilgili Bakım Güzellik 0 11-27-2010 14:01
3 günde 15 kilo verdiren diyet Leyll-A Bakım Güzellik 0 11-27-2010 08:01
Haftada 3 kilo verdiren Diyet ChAtlackGirlL Genel Sağlık 0 05-30-2010 13:45
6 haftada 10 kilo verdiren diyet! Harrby Diyet 0 12-22-2009 15:22Powered By vBulletin® Copyright ©2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

ShevKose