AnadoluTayfası.Net ( ATN )
Ah dünya, sen neden böylesin.. Arada bir gülen görmesem, ölesim geliyor, ölesim..
Geri git   AnadoluTayfası.Net ( ATN ) > Vee Ders.. > Dersler.. > Dersler Genel

Mebbis ve E-okul Şifrelerimi Nasıl Alabilirim

Dersler Genel
Mebbis ve E-okul Şifrelerimi Nasıl Alabilirim, ve Mebbis ve E-okul Şifrelerimi Nasıl Alabilirim e okul şifre alma, e okul şifresi alma, mebbis şifre, mebbis şifre alma, mebbis şifre öğrenme, mebbis şifremi unuttum, mebbis şifremi unuttum ne yapmalıyım, mebbis şifresi alma, mebbis şifresi nasıl alınır, mebbis şifresi nasıl verilir, mebbis şifresi verme, mebbis şifresi öğrenme, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
05-31-2010 10:40 Yazan: RittyBoy
Mebbis ve E-okul Şifrelerimi Nasıl Alabilirim

Mebbis ve E-okul Şifrelerimi Nasıl Alabilirim

Sponsorlu Bağlantılar

Mebbis ve E-okul Şifrelerimi Nasıl Alabilirim
mebbis şifre alımı - mebbis şifrelerini nasıl alabilirim - mebbis şifre kullanımı
Devletimizin öncelikleri içinde önemli yer tutan E-Dönüşüm Türkiye Projesi kapsamında Bakanlığımızca önemli proje çalışmaları gerçekleştirilmiş ve e-kayıt, e-burs, e-mezun, e-sınav gibi projeler uygulamaya girmiş ve bu sayede birçok hizmetin web tabanlı yazılımlarla daha şeffaf ve sağlıklı olarak sunulması sağlanmıştır. Milli Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemi (MEBBİS) Projesi kapsamında yeni yazılım ve modüllerle birlikte ilave olarak okul ve öğrencilerimize yönelik kapsamlı bir proje olan e-okul projesi de uygulamaya konulmuştur.

Bu ve benzeri proje çalışmalarının hedefine ulaşabilmesi için donanım ve yazılım ihtiyaçlarının karşılanmasının yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile okul ve kurumlarımızda hizmetin gerektirdiği niteliklerde çalışmaların titizlikle yapılması gerekmektedir.


Ancak bir çok okul ve kurumumuzda personel ve öğretmenlerin yer değişikliklerinden ve hatalı şifre değiştirmelerinden dolayı sıkıntılar çıkmaktadır. MEBBİS ve e-okul şifreleri ile ilgili çıkan sıkıntılar MEBBİS Yöneticileri tarafından gerek ilçe yöneticileri gerek okul/kurum yetkilileri ile telefon veya bizzat görüşülerek giderilmektedir. Bu da şifrelerin ve işlemlerin güvenliği açısından sıkıntılar meydana getirmektedir.Bundan böyle MEBBİS, e-okul gibi şifreler telefonla verilmeyecek olup, şifre talepleri her okul / kurumun mevcut

Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Karnemdeki Notlar Nasıl Olursa Takdir veya Teşekkür Alabilirim? buqunasK 5n1k 0 07-07-2013 09:01
Doğum günü hediyesi ne alabilirim dBuse 5n1k 0 04-30-2013 09:00
E-Okul Mebbis Taşınır Mal Yönetmeliği ChAtlackGirlL Dersler Genel 0 05-31-2010 03:15
E-Okul Mebbis Taşınır Yal Yönetmeliği TUtHiii Dersler Genel 0 05-31-2010 02:30
E-okul Mebbis Giriş shekerkisS Dersler Genel 0 05-31-2010 02:30Powered By vBulletin® Copyright ©2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

ShevKose