AnadoluTayfası.Net ( ATN )
Ah dünya, sen neden böylesin.. Arada bir gülen görmesem, ölesim geliyor, ölesim..
Geri git   AnadoluTayfası.Net ( ATN ) > Yaşama Dair > Bayanlara Özel

Protez tırnak nasıl takılır

Bayanlara Özel
Protez tırnak nasıl takılır, ve Protez tırnak nasıl takılır akrilik tırnak nasıl çıkarılır, protes parmak, protes tırnak nasıl çıkarılır, protez tırnak nasıl takılır, protez tırnak nasıl çıkar, protez tırnak nasıl çıkarılır, takma tırnak nasıl takılır, takma tırnak nasıl çıkar, takma tırnak nasıl çıkartılır, takma tırnak nasıl çıkarılır, takma tırnaklar nasıl çıkarılır, tırnak nasıl takılır, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
12-22-2009 15:41 Yazan: Harrby
Protez tırnak nasıl takılır

Protez tırnak nasıl takılır

Sponsorlu Bağlantılar

Protez tırnak nasıl takılırProtez tırnak nasıl takılırprotez tırnak nasıl takılır, kimlere takılır, takma tırnaktan farkı protes tırnağın görünümü öylesine estetik ve doğaldır ki kimse bunları doğal tırnaktan ayırt edemez.Protez tırnak uygulamasında dikkat edilmesi gereken en önemli husus kişinin parmak yapısı ve tırnak şeklidir. Uygulama yaklaşık 2,5 saat sürer fakat işlem tamamlandıktan sonra doğal tırnaktan asla ayırt edilemeyecek görünümde son derece doğal ve estetik yeni tırnaklar ortaya çıkar.

Protez tırnak uygulamasında jelli ve akrilik olmak üzere 2 çeşit vardır. Protez tırnak nasıl takılır Protez tırnağın en önemli özelliklerinden biri takma tırnak gibi tırnağın dibinden değil, sadece ucundan takılıyor olmasıdır. Tırnağın büyümesi dibinden gerçekleştiği için protez tırnak asıl gerçek tırnağın büyümesini ve hava almasını engellemez. Eğer tırnak uzatamama yada yeme probleminiz varsa 2,5 - 3 ay gibi bir sürede tırnağınızın sağlıklı bir şekilde uzadığını görürsünüz. Protez tırnaklar takıldıktan sonra kişi sanki kendi doğal tırnağıymışcasına bilgisayar, daktilo, araba kullanımı gibi işlemleri sakınmadan, rahatlıkla yapabilir. Protez tırnağın görünümü öylesine estetik ve doğaldır ki kimse bunları doğal tırnaktan ayırt edemez.

Protez tırnak estetik açıdan son yıllarda bayanların en çok talep ettikleri konuların başında yer almaktadır. “Protez Tırnak Kimlere Uygulanabilir?” ilk akla gelen sorulardan biridir. Eğer tırnaklarınızda renk ve şekil açısından bir problem varsa, tırnaklarınız çok çabuk kırılıyor yada ikiye ayrılıyorsa, tırnaklarınızı istediğiniz gibi uzatamıyor ya da sürekli olarak tırnaklarınızı yemekten şikayet ediyorsanız protez tırnak sizin için eşsiz bir çözüm sunabilir. Protez tırnak sadece yukarda belirttiğiniz şikayetleri yaşayan kişilere değil, aynı zamanda estetik açıdan ellerine farklı bir görünüm vermek isteyen kişilere de uygulanabilir.Protez tırnak uygulamasında dikkat edilmesi gereken en önemli husus kişinin parmak yapısı ve tırnak şeklidir. Uygulama yaklaşık 2,5 saat sürer fakat işlem tamamlandıktan sonra doğal tırnaktan asla ayırt edilemeyecek görünümde son derece doğal ve estetik yeni tırnaklar ortaya çıkar.Protez tırnak uygulamasında jelli ve akrilik olmak üzere 2 çeşit vardır. Lavinia’da biz daha çok yaklaşık 3 ay kullanım süresi olan akrilik tekniği kullanmaktayız.Protez tırnağın en önemli özelliklerinden biri takma tırnak gibi tırnağın dibinden değil, sadece ucundan takılıyor olmasıdır. Tırnağın büyümesi dibinden gerçekleştiği için protez tırnak asıl gerçek tırnağın büyümesini ve hava almasını engellemez. Eğer tırnak uzatamama ya da yeme probleminiz varsa 2,5 - 3 ay gibi bir sürede tırnağınızın sağlıklı bir şekilde uzadığını görürsünüz. Protez tırnaklar takıldıktan sonra kişi sanki kendi doğal tırnağıymışcasına bilgisayar, daktilo, araba kullanımı gibi işlemleri sakınmadan, rahatlıkla yapabilir.Protez tırnağın görünümü öylesine estetik ve doğaldır ki kimse bunları doğal tırnaktan ayırt edemez.


AnadoluTayfasi.Net
Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Lastik Zinciri Nasıl Takılır SeevalKT 5n1k 0 05-06-2013 04:07
Takma Kirpik Nasıl Takılır? SeevalKT Bayan Resimleri, Yazıları 0 06-18-2012 23:00
Diş Teli Nasıl Takılır dBuse Ağız Ve Diş 0 01-15-2012 10:08
Protez Tırnak Uygulaması RittyBoy Saç-Vücut Bakımı 0 08-25-2010 17:40
Emniyet Kemeri Nasıl takılır Vodafone Komikler.. 0 12-04-2009 15:47Powered By vBulletin® Copyright ©2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

ShevKose