AnadoluTayfası.Net ( ATN )
Ah dünya, sen neden böylesin.. Arada bir gülen görmesem, ölesim geliyor, ölesim..
Geri git   AnadoluTayfası.Net ( ATN ) > Yaşama Dair > Bayanlara Özel > Bakım Güzellik

Ömer osman korkmaz dan bel ve boyun fıtığına kesin çözüm yöntemleri

Bakım Güzellik
Ömer osman korkmaz dan bel ve boyun fıtığına kesin çözüm yöntemleri, Ömer osman korkmaz'dan bel ve boyun fıtığına kesin çözüm yöntemleri Yaklaşık olarak tam yirmi sene önce, hastalıklarla bitkilerle çare bulma yolunda başarılı adımlar atan* Ömer Osman Korkmaz, son yıllarda kanser, diyet, hepatit ve astım gibi önemli hastalıklar üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Biz de www.turkax.com olarak yazımızda Ömer Osman Korkmazın bel ve boyun fıtığına önerdiği çözümleri sizlerin huzuruna sunuyoruz. Bel fıtığı ve boyun fıtığı şikayetleri bulunan kullanıcılarımız için Ömer Osman Korkmaz, evde kolayca uygulanabilecek bir çözüm ve Ömer osman korkmaz dan bel ve boyun fıtığına kesin çözüm yöntemleri bel fıtığına yüzde yüz çözüm, boyun fıtıgına bitkisel tedavi, boyun fıtıgının kesin çözümü, boyun fıtığı bitkisel çözüm, boyun fıtığı için kesin çözüm, boyun fıtığı kesin çözüm, boyun fıtığına bitkisel çözüm, boyun fıtığına bitkisel çözümler, boyun fıtığına kesin çözüm, boyun fıtığında bitkisel çözümler, boyun fıtığında kesin çözüm, ömer osman korkmaz, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
11-07-2010 00:00 Yazan: Leyll-A
Ömer osman korkmaz'dan bel ve boyun fıtığına kesin çözüm yöntemleri

Ömer osman korkmaz'dan bel ve boyun fıtığına kesin çözüm yöntemleri

Sponsorlu BağlantılarYaklaşık olarak tam yirmi sene önce, hastalıklarla bitkilerle çare bulma yolunda başarılı adımlar atan* Ömer Osman Korkmaz, son yıllarda kanser, diyet, hepatit ve astım gibi önemli hastalıklar üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Biz de www.turkax.com olarak yazımızda Ömer Osman Korkmazın bel ve boyun fıtığına önerdiği çözümleri sizlerin huzuruna sunuyoruz.
Bel fıtığı ve boyun fıtığı şikayetleri bulunan kullanıcılarımız için Ömer Osman Korkmaz, evde kolayca uygulanabilecek bir çözüm önerisini paylaşıyor. Bel ve boyun fıtığı için doğal ve bitkisel çözüm önerisi olan MUM KÜRÜ ve yapılışı:

Ömer Osman Korkmaz Bel ve Boyun Fıtığı İçin Bitkisel Çözüm
Malzemeler: 100 adet beyaz mum, 1 şişe badem yağı (30-50 cc), 1 şişe hint yağı (30-50 cc) ve 1 çay bardağı zeytinyağı.
Yapılışı: 100 tane mum kısık ateşte bir tencerede tamamen eriyene kadar ısıtılır. Mumlar eridikten sonra, içindeki ipleri çıkartılır. İçine badem yağı, hint yağı ve zeytinyağını eklenir ve güzelce karıştırılır. Bu karışımı dökmek için 30-35 cm uzunluğunda, 20-25 cm genişliğinde, 5-6 cm yüksekliğinde yayvan bir cam kaba ihtiyaç vardır. Karışımı bu kaba dökün. Karışım bu kalıpta 1 gece bekletilir. Ertesi gün, mum kalıptan çıkartılır.
Ömer Osman Korkmaz Bel Fıtığı İçin Bitkisel Çözüm: Mum Kürü
Bu kürü 30 gün boyunca her gece yatmadan önce yapmalısınız.
Yere bir naylon serilir. Kalıptan çıkarılmış olan mum naylonun üzerine konulur. 2 adet sıcak tu tobrasını kaynar suyla doldurup mumun üzerine koyun ve mumu ısıtınız. Mumu teninizin dayanabileceği kadar ısıtın.
Beliniz çıplak olacak şekilde, mumun üzerine, sırtüstü yatılır. Belinizin mumla tam temas etmesi gerekiyor, bu yüzden ayaklarınızı toplayarak yatınız. Mumun üzerine yatıldıktan sonra battaniyeyle belinizi sarın ki ısı hemen kaybolmasın.
Mumun sıcaklığı geçene kadar, beliniz sarılı vaziyette yatınız.
Yatarken mumun şekli bozulursa, mumun diğer yüzünü çevirerip kullanın. Eğer mumun şekli kötü bozuldu ise, yani mumla belin tam temasını sağlanmayacak hale geldi ise mum tekrar eriterek kalıba dökülür ve 1 gece bekletilir.
Ömer Osman Korkmaz Boyun Fıtığı İçin Bitkisel Çözüm: Mum Tedavisi
Boyun fıtığı için de yukarıdaki işlemlerin boyun kısmına uygulamalısınız. Yine sırt üstü yatın, ayaklarınızı da yüksek bir yere kaldırıp, boyun ile mumun tam temas etmesini sağlayın.
30 gün süreyle aksatılmadan her gece yatmadan önce uygulayınız.
Mum kalıbın 30 gün kullanabilirsiniz. 30 günden fazla kullanmayınız.Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Bel Tutukluğu nasıl geçer? SeevalKT 5n1k 0 05-05-2013 00:00
Anamur da Dinlence - Osman Korkmaz Karamanoğlu UzZMaN Kitap Tanıtımı 0 07-27-2012 16:21
Ömer osman korkmaz akçiğer hastalıkları migren ve sinüzit İçin bitkisel kür tarifleri Leyll-A Bakım Güzellik 0 11-23-2010 12:00
Lokman hekim Ömer osman korkmaz’dan Şifalı kürler hakkında bilgiler – kür tarifleri UzZMaN Bakım Güzellik 0 11-23-2010 12:00
Kelliğe Kesin Çözüm Avea Genel Sağlık 0 12-07-2009 22:31Powered By vBulletin® Copyright ©2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

ShevKose