AnadoluTayfası.Net ( ATN )
Ah dünya, sen neden böylesin.. Arada bir gülen görmesem, ölesim geliyor, ölesim..
Geri git   AnadoluTayfası.Net ( ATN ) > Türkiyemiz > Akdeniz Bölgesi > Antalya

Dr.Günseli Dr Bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu Merkez Antalya

Antalya
Dr.Günseli Dr Bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu Merkez Antalya, ve Dr.Günseli Dr Bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu Merkez Antalya akınsal, antalya dr günseli bülent akınsal ilkögretim okulu, antalya iş okulu, doktor günselı doktor bülent akinsal ılkögretım ve ış okulun resımlerı, dr günseli dr bülent akınsal ilköğretim okulu, dr günseli dr bülent akınsal ilköğretim okulu ve iş okulu, dr günseli-bülent akınsel iş okulu, dr. günseli dr.bülent akinsal iöo ve iş o, dr.günseli-dr.bülent akınsal ilköğretim okulu ve iş okulu, günseli akınsal, günseli bülent akınsal, iş okulu antalya, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
10-05-2010 22:36 Yazan: KingFuAt
Dr.Günseli Dr Bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu Merkez Antalya

Dr.Günseli Dr Bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu Merkez Antalya

Sponsorlu Bağlantılar

Dr.Günseli Dr Bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu Merkez Antalya Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Dr.Günseli Dr Bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu Hakkında - Dr.Günseli Dr Bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu Resimleri - Antalya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Dr.Günseli Dr Bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu Bilgileri


Dr.Günseli Dr Bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu Merkez Antalya

OKUL TARİHÇESİ


Okulumuz 12 Aralık 1991 tarihinde Antalya Valisi Sayın Saffet ARİKAN BEDÜK�ün önderliğinde eski Göçerler Köyü İlkokulunun restorasyonu yapılarak hizmete başlamıştır.


İlk yıllarında yoğun talep karşısında binanın yetersiz olması dikkate alınarak valiliğimiz tarafından ek bir bina yaptırılmıştır.12 Aralık 1991 tarihinde Eğitilebilir Çocuklar İş Okulu adıyla açılan okulumuz 1992 yılında bakanlığımız emirleri doğrultusunda Akdeniz Meslek Okulu adını almıştır. 1997 yılında 4306 sayılı yasanın yürürlüğü girmesiyle Mesleki Eğitim Merkezi olarak yeniden düzenlenmiş, 1999 yılında ise ilköğretim kısmının açılmasıyla Akdeniz İlköğretim Okulu ve Mesleki Eğitim Merkezi adını almıştır.


Dönemin Antalya Valisi Sayın Alaaddin YUKSEL�in yeni bir okul yapalım emriyle 03 Aralık 2004 tarihinde Altınkum Mahallesi 419.Sokakta Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin BÖCEK Beyin Milli Eğitime kazandırdığı 9500 m2lik arsa üzerine temel atılmıştır.


Hayırsever Vatandaşlarımız Dr. Günseli- Bülent Akınsal çiftinin okul yapımında büyük katkıları da alınarak , 29 Mayıs 2005 tarihinde Devlet Bakanımız Güldal AKŞİT tarafından hizmete açılmıştır. Okul ismimizde Dr. Günseli � Bülent Akısalı İ.O.O. ve İş Okulu olarak son şeklini almıştır.

MİSYONUMUZ


KENDİ AYAKLARI ÜZERİNDE DURABİLEN ZİHİNSEL ENGELLİ BİREYLER YETİŞTİRMEKTİR.
VİZYONUMUZ


ÜLKEMİZDE ÖZEL EĞİTİM ALANINDA ÖNDER VE ÖRNEK OLMAK


Dr.günseli-dr.bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Dr.günseli-dr.bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Dr.günseli-dr.bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Dr.günseli-dr.bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Dr.günseli-dr.bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.


Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı


Bulunduğu Yer: ANTALYA / MERKEZ


Adı: DR.GÜNSELİ-DR.BÜLENT AKINSAL İLKÖĞRETİM OKULU VE İŞ OKULU


Adresi: ALTINKUM MAH. 419 SOKAK NO:16 ANTALYA


Telefon Numarası: 2422281314


Faks Numarası: 2422280118


E-mail Adresi:Bilgi Yok


Web Adresi:Dr.Günseli-Dr.Bülent Akınsal İlköğretim Okulu ve İş Okulu
Dr.Günseli Dr Bülent Akınsal İlköğretim Okulu Ve İş Okulu Merkez Antalya

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Merkez Işitme Engelliler İlköğretim Okulu Merkez Antalya KingFuAt Antalya 0 10-30-2010 15:17
Guzelbag İlköğretim Okulu Merkez Antalya KingFuAt Antalya 0 10-13-2010 15:20
Göçerler İlköğretim Okulu Merkez Antalya Glucides Antalya 0 10-13-2010 15:19
Dağ İlköğretim Okulu Merkez Antalya rx8 Antalya 0 10-05-2010 22:31
Boztepe İlköğretim Okulu Merkez Antalya KingFuAt Antalya 0 10-05-2010 22:26Powered By vBulletin® Copyright ©2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

ShevKose