AnadoluTayfası.Net ( ATN )
Ah dünya, sen neden böylesin.. Arada bir gülen görmesem, ölesim geliyor, ölesim..
Geri git   AnadoluTayfası.Net ( ATN ) > Sağlık Hakkında Herşey > Sağlık > Alternatif Sağlık

Harnup Pekmezinin Yararları

Alternatif Sağlık
Harnup Pekmezinin Yararları, Harnup Pekmezinin Yararları Harnup Pekmezinin Yararları keçiboynuzu pekmezi - harnup neye iyi gelir - keçiboynuzu pekmezinin faydalarıKeçiboynuzundan elde edilen pekmez türüdür. Ege ve Akdeniz yöresine has bir pekmez türüdür. En faydalı pekmez türlerinden biridir.Doğal ve katkısız olanını tüketmek gerekir.Glikoz katkılı olanlar fayda yerine zarar vermektedir. Nefes darlığına karşı oldukça etkilidir (alerjik nefes darlığı bulunan hastalara keçi boynuzu pekmezi önerilir). Kolestrolün düşürülmesinde, tansiyonun dengelenmesinde yardımcıdır. Kalbe faydalıdır, kalp çarpıntısını önler. Vücudu güçlendirip, yeniler. Anemik hastalarda oldukça ve Harnup Pekmezinin Yararları harnup faydaları ve zararları, harnup pekmezi faydaları, harnup pekmezi neye iyi gelir, harnup pekmezi tansiyon, harnup pekmezinin faydaları, harnup pekmezinin zararları, keçi boynuzu pekmezinin zararları, keçiboynuzu faydaları ve zararları, keçiboynuzu pekmezi faydaları ve zararları, keçiboynuzu pekmezi tansiyon, pekmez tansiyona zararmıdır, tansiyon harnup, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
10-28-2010 18:00 Yazan: giray41
Harnup Pekmezinin Yararları

Harnup Pekmezinin Yararları

Sponsorlu Bağlantılar

Harnup Pekmezinin Yararları keçiboynuzu pekmezi - harnup neye iyi gelir - keçiboynuzu pekmezinin faydalarıKeçiboynuzundan elde edilen pekmez türüdür. Ege ve Akdeniz yöresine has bir pekmez türüdür. En faydalı pekmez türlerinden biridir.Doğal ve katkısız olanını tüketmek gerekir.Glikoz katkılı olanlar fayda yerine zarar vermektedir.


Nefes darlığına karşı oldukça etkilidir (alerjik nefes darlığı bulunan hastalara keçi boynuzu pekmezi önerilir). Kolestrolün düşürülmesinde, tansiyonun dengelenmesinde yardımcıdır. Kalbe faydalıdır, kalp çarpıntısını önler. Vücudu güçlendirip, yeniler. Anemik hastalarda oldukça faydalıdır. Ayrıca dişleri ve kemikleri güçlendirici etikisi de vardır. Bağırsakları hareketlendirir. İyi beslenmesi gereken çocuklar ve gebeler için oldukça faydalı bir besin kaynağıdır.


Yüksek oranda içerdiği mineraller (potasyum, kalsiyum, fosfor, magnezyum, demir, bakır, çinko vb.) ve vitaminler sayesinde tansiyon, karaciğer ve akciğer üzerine ve daha başka birçok dokuda çok yararlı etkileri bulunmaktadır.


Kalsiyum, sodyum ve potasyum içeriği yüksektir. Bu sayede kandaki zehirli maddeleri temizler. Yüksek ham selüloz etkisi ile bağırsak rahatsızlıklarına karşı ve sindirim sistemi üzerine etkilidir. Bağırsak kurdu, tenya, solucan gibi bağırsak parazitlerini temizler.


İçerdiği A , B, B2, B3, D vb. vitaminler dolayısıyla doğal güç ve besin kaynağıdır. Siparişlerinizi sogutpekmezi@*******.com adresine bildirebilir veya sadece bilgi edinebilirsiniz.alıntı

Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Dut Pekmezinin Yararları TUtHiii Alternatif Sağlık 0 10-28-2010 18:00
Andız Pekmezinin Yararları Bilgili Alternatif Sağlık 0 10-28-2010 18:00
Elma Pekmezinin Faydaları Leyll-A Alternatif Sağlık 0 10-21-2010 23:00
Pancar Pekmezinin Faydaları TUtHiii Genel Sağlık 0 09-30-2010 20:00
hadi tartışalım millett...sevr antlaşmasının yararları...bakın diorum ki yararları... RittyBoy Tarih 0 01-05-2010 14:31Powered By vBulletin® Copyright ©2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

ShevKose