AnadoluTayfası.Net ( ATN )
Ah dünya, sen neden böylesin.. Arada bir gülen görmesem, ölesim geliyor, ölesim..
Geri git   AnadoluTayfası.Net ( ATN ) > Sağlık Hakkında Herşey > Sağlık > Alternatif Sağlık

Nar Çiçeğinin Faydaları

Alternatif Sağlık
Nar Çiçeğinin Faydaları, Nar Çiçeğinin Faydaları Nar Çiçeğinin Faydaları nar kabuğunun faydaları - narın yararları - nar çiçeğineye iyi gelir - narın faydalarıNarın çiçeğinde , kabız ve kurutma kuvveti vardır. Eski cerahetler ve yaraların iyi olmasını sağlar. Tozunu yaralara ve cerahetlere ekmekle, nar çiçeğini kaynatıp suyu ile ağzını çalkalasalar oynayan dişleri ve bozuk diş etlerini iyileştirir. Narın kabuğu da başlı başına bir ilaçtır. Nar kabuğunun esas görevi, solucan veya kurt türlerini vücuddan yok etmek temizlemektir. Nar kabuğunda nar ve Nar Çiçeğinin Faydaları kuvvet narı, kuvvet narı faydaları, nar ciceginin faydalari vezararlari, nar ciceğinin, nar kabuğu kurutma, nar çiçeği faydaları ve zararları, nar çiçeği faydaları zararları, nar çiçeği zararları, nar çiçeğin faydaları, nar çiçeğinin faydaları ve zararları, nar çiçeğinin zararları, narçiçeğinin faydaları, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
10-22-2010 16:01 Yazan: Bilgili
Nar Çiçeğinin Faydaları

Nar Çiçeğinin Faydaları

Sponsorlu Bağlantılar

Nar Çiçeğinin Faydaları nar kabuğunun faydaları - narın yararları - nar çiçeğineye iyi gelir - narın faydalarıNarın çiçeğinde , kabız ve kurutma kuvveti vardır. Eski cerahetler ve yaraların iyi olmasını sağlar.


Tozunu yaralara ve cerahetlere ekmekle, nar çiçeğini kaynatıp suyu ile ağzını çalkalasalar oynayan dişleri ve bozuk diş etlerini iyileştirir. Narın kabuğu da başlı başına bir ilaçtır.


Nar kabuğunun esas görevi, solucan veya kurt türlerini vücuddan yok etmek temizlemektir. Nar kabuğunda nar çiçeğinin (gülnarın) bütün kuvvet ve tesiri mevcuttur.Kanı teskin etmek için nar kabuğu, zaç rumi, şab, her birinden aynı miktarda alıp ezip döverek kan akan yere ekilir. Kanı durdurur.


Gerek erkeğin gerek kadının avret yerlerinde cerahatler ve yaralar için faydalı bir şifalı devadır. Nar kabuğunu ve bir süngeri alıp kurutup ezip dövmeli ve ince tülbentten geçirip o yerlere ekmeli.
alıntı

Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Karanfil Çiçeğinin Yararları Bilgili Alternatif Sağlık 0 10-30-2010 00:00
Nilüfer Çiçeğinin Faydaları Leyll-A Alternatif Sağlık 0 10-27-2010 01:00
İnci Çiçeğinin Faydaları TUtHiii Alternatif Sağlık 0 07-29-2010 11:30
Çuha Çiçeğinin Faydaları Bilgili Alternatif Sağlık 0 06-13-2010 20:31
Gelincik çiçeğinin faydaları gelincik nelere iyi gelir ChAtlackGirlL Alternatif Sağlık 0 05-21-2010 18:00Powered By vBulletin® Copyright ©2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

ShevKose