AnadoluTayfası.Net ( ATN )
Ah dünya, sen neden böylesin.. Arada bir gülen görmesem, ölesim geliyor, ölesim..
Geri git   AnadoluTayfası.Net ( ATN ) > Sağlık Hakkında Herşey > Sağlık > Alternatif Sağlık

İktidarsızlığa karşı iyi gelen bitki

Alternatif Sağlık
İktidarsızlığa karşı iyi gelen bitki, İktidarsızlığa karşı iyi gelen bitki İktidarsızlığa karşı iyi gelen bitki İktidarsızlığa karşı iyi gelen bitki 2 bin yıldır kullanılan bu asalak bitki aslında erkeklerin büyük sorunu için deva oluyor Cinsel fonksiyon bozukluklarına karşı Çin’de 2 bin yıldır kullanılan Çin Küskütü’nün iyi geldiği ortaya çıktı. Çin Küskütü, Uzakdoğu’da bilinen bir tedavi yöntemi. Erkeklerde kısırlık tedavisinde, libidonun yükseltilmesinde, sperm sayısının ve sperm hareketliliğinin arttırılmasında kullanılıyor. Çin Küskütü’nün cinsel yaşlılığın geciktirilmesinde pozitif etkileri olduğu, spermlerde oksidasyonla meydana gelen ve İktidarsızlığa karşı iyi gelen bitki en iyi bitkisel iktidarsızlığa, iktidarsizliga karsi, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
05-21-2010 17:25 Yazan: UzZMaN
İktidarsızlığa karşı iyi gelen bitki

İktidarsızlığa karşı iyi gelen bitki

Sponsorlu Bağlantılar

İktidarsızlığa karşı iyi gelen bitki
İktidarsızlığa karşı iyi gelen bitkiİktidarsızlığa karşı iyi gelen bitki


2 bin yıldır kullanılan bu asalak bitki aslında erkeklerin büyük sorunu için deva oluyor


Cinsel fonksiyon bozukluklarına karşı Çin’de 2 bin yıldır kullanılan Çin Küskütü’nün iyi geldiği ortaya çıktı.


Çin Küskütü, Uzakdoğu’da bilinen bir tedavi yöntemi. Erkeklerde kısırlık tedavisinde, libidonun yükseltilmesinde, sperm sayısının ve sperm hareketliliğinin arttırılmasında kullanılıyor. Çin Küskütü’nün cinsel yaşlılığın geciktirilmesinde pozitif etkileri olduğu, spermlerde oksidasyonla meydana gelen hasarları da tedavi ettiğini söyledi.


Küsküt asalak bir bitki


Küsküt (Latince Cuscuta), Kahkahaçiçeğigiller ailesinden klorofilsiz bir asalak bitki. Fulya, kekik, yonca veya ısırgan otu üzerine sarılıp büyür. Bitki genç iken tohumdaki besleyici maddeleri çabucak bitirip tüketir. Kökü yoktur. Sapları pembe reklidir. Yaprakları ise renksiz pullar halinde kısır kalmıştır. Asalak bitki, komşusu olan bitkiye saplarıyla tutunmak zorundadır. Destek alacağı böyle bir bitkileri dikkatle arar, bulur.


Topraktan çıkar çıkmaz spiral biçiminde büyümeye başlar. Bir destek bulduğu anda kendini kurtarmış sayılır. Eğer böyle bir destek bulmazsa kendi kendini yemeye başlar. Genç bitki, sapının alt bölümlerini ölümle başbaşa bırakır ve buradaki organik maddelerle beslenerek yeniden destek aramaya koyulur.


Çin küskütü hakkında


Cin Saçı, Sülük, Şeytan Sakalı gibi pek çok adlarla anılan küsküt, birçok bitki çeşidinin en büyük düşmanlarındandır. Küskütgiller familyasındandır. Tek yıllık asalak bir bitkidir. Ilıman ve sıcak bölgelerde yetişir. Sapları ile bazı bitkilerin üzerine sarılır.Yaprak ve körpe dallarından infüzyon yolu ile faydalanılır. Küskütin, fidosterin içerir.


Toprağa kendiliğinden dökülen küsküt tohumları uygun toprak nemi ve sıcaklık bulunca çimlenir. Sonradan 10-15 cm boyunda çimlenme dalı uzatarak, ucunda bir kıvrılma ile bitkiye sarılır. Dallarında bulunan tarak dişi gibi çıkıntıları ile tutunur ve bitkinin öz suyunu emerek büyümeye başlar ve topraktan ilgiyi keser.kyn:mailce.com

Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 
Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
İktidarsızlığa ne iyi gelir? SeevalKT Bakım Güzellik 0 01-14-2011 14:14
Her Bitki Şifalı Bitki Değildir Bilgili Alternatif Sağlık 0 09-16-2010 02:04
Gribe İyi Gelen Bitki Çayları Bilgili Alternatif Sağlık 0 09-10-2010 09:30
Bitki ve meyvelerle gelen sağlık! RittyBoy Alternatif Sağlık 0 01-23-2010 16:50
Bitki ve meyvelerle gelen sağlık MP54 Alternatif Sağlık 0 01-23-2010 15:24Powered By vBulletin® Copyright ©2016, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

ShevKose